DasCoin – kryptowaluta, która zmieni bieg historii pieniądza!

Jak zgodnie twierdzą liderzy rynku kryptowalut na świecie, DasCoin to kryptowaluta, która prawdopodobnie zdominuje opanowany do tej pory przez karty bankowe (VISA, MASTERCARD, AmericanExpress i inne) rynek płatności zbliżeniowych w tradycyjnych sklepach. 

Czym wyróżnia się DasCoin i dlaczego może stać się najbardziej popularną kryptowalutą na świecie, spychając na drugie miejsce dotychczasowego lidera czyli BitCoin?

DasCoin, mówiąc w uproszczeniu, jest najlepszym z możliwych połączeń zdecentralizowanych i zcentralizowanych kryptowalut.

Zarejestruj się

DasCoin to kryptowaluta HYBRYDOWA

Dzięki anonimowości kryptowalut zdecentralizowanych, DasCoin zdobędzie popularność i uznanie wśród społeczeństwa. Natomiast dzięki zcentralizowanej emisji tej kryptowaluty, DasCoin będzie mógł być przyjęty i zaakceptowany przez prawo i rządy większości państw na świecie, co z kolei da mu otwartą drogę do jego użycia na rynku mainstreamowym. Twórcy DasCoina od 2015r. rozmawiają z największymi rządami oraz przedstawicielami korporacji akceptujących płatności bankowe (VISA, MASTERCARD) na świecie.

Jeśli tak jak się spodziewamy, około 70% planów rozwinie się po naszej myśli, to DasCoinem będziemy mogli PŁACIĆ na CAŁYM ŚWIECIE, za pomocą naszych smartfonów (technologia której używają już ApplePay oraz T-mobile) wykorzystując do tego terminale płatnicze, których dziś używamy do płatności kartami bankowymi.

Ale zanim to nastąpi, mamy jeszcze kilka zadań

wprowadzenie programu lojalnościowego dla osób promujących DasCoin (dzięki czemu firma zaoszczędzi dosłownie setki milionów dolarów, które musiałaby wydać na kampanie promocyjne, aby poinformować i zachęcić społeczeństwo do używania DasCoina)

rozpoczęcie emisji kryptowaluty, która zacznie się w pierwszym kwartale 2017 i potrwa prawdopodobnie przez 12 najbliżyszch lat czyli do około 2030r., tworząc przez ten okres około 8.000.000.000 (8 miliardów) wirtualnych monet DasCoin.

wprowadzenie DasCoina do obrotu giełdowego na największych giełdach kryptowalut świata – operacja ta planowana jest na koniec 2Q przyszłego roku (drugiego kwartału 2017r.)

Zalety technologii DasCoin

Przy użyciu technologii ApplePay - będzie można płacić telefonem na całym świecie w ok. 10 milionów punktach! Wystarczy mieć doładowany telefon kryptowalutą DasCoin i płacisz we wszystkich miejscach w których są akceptowane Visa, MasterCard, JCB czy China UnionPay.

Wprowadzenie programu lojalnościowego, będzie można korzystać z rabatów cenowych, promocji itp. To zachęci ludzi do kupowania DasCoin i dzięki temu cena będzie rosła.

Technologia DasCoin będzie szybsza od tej Bitcoin ok. 100x!

Firma już się zabezpiecza przed "regulacjami" i wprowadza KYC, aby nie było mowy o praniu brudnych pieniędzy.

Będą wprowadzane aplikacje do szybszej i łatwiejszej obsługi DasCoin

Wydobycie DasCoin rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017r. Monety będą bite w ilości 80.000 w blokach co 10 minut na starcie. Po 4 tygodniach nastąpi tak zwany halving czyli będzie wydobywane już tylko 40.000 coinów co 10 minut. 

Ty już dziś możesz kupić licencje po bardzo atrakcyjnych cenach w różnych pakietach w przedsprzedaży.

Każdy pakiet startowy - licencja -  to odpowiednia ilość cykli, które będziesz mógł zamienić na DasCoiny

Przy obecnej „częstotliwości - frequency" (odpowiednik trudności wydobycia BitCoinów), która wynosi 4.8 (styczeń 2017) otrzymasz więcej „monet” DasCoin niż przy częstotliwości jaką będziemy mieli w kolejnych miesiącach.

Z miesiąca na miesiąc częstotliwość będzie wzrastać, podobnie jak wzrasta trudność wydobycia BitCoin.

 

Kliknij w zdjęcie poniżej i skorzystaj z kalkulatora.
Oblicz ile monet DasCoin otrzymasz za swoją licencję oraz swój potencjalny zysk.

 

Zobacz jak działa BLOCKCHAIN ( wersja BETA)

Kliknij w screen

Pobierz WHITE PAPER DRAFT

kliknij w screen

Ile możesz zarobić na DasCoin ?

Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. To może być 10%, 100%, 1000% a nawet 10000%.

Kiedy BitCoin wchodził na rynek w 2009 roku nic nie kosztował - zero. Nikt nie przypuszczał i nawet nie śmiał pomyśleć, że po ośmiu latach cena jednej sztuki będzie wynosić 1000$. Wartość 1 BTC wzrosła 100 tysięcy razy.

Jeżeli sprawdzą się przewidywania analityków to pod koniec roku 2018 DasCoin może kosztować około 5 Euro. Dziś kupujemy go (w zależności od licencji) po około 0.10 Euro. Rachunek jest prosty.

WŁAŚCICIELE

Michael Mathias - CEO DasCoin

 • Specjalista branży FinTech od ponad 23 lat pracodawca i spec od zarządzania.
 • Twórca i Prezydent firmy branży social media: Mojo Media
 • Twórca i CEO sieci marketingowej TREKA i przedsiębiorstwa zwązanego z grami online: Change Gaming.
 • 10 lat doświadczenia w Konsultingu Strategicznym we współpracy z największym amerykańskim bankiem JP Morgan Chase i 5 lat doświadczenia jako konsultant ds marketingu w branży finansowej dla American Express i T.Rowe Price.
 • Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Sliema na Malcie.

 

John Pretto - Prezes NetLeaders

 • Przedsiębiorca branży technologicznej od ponad 20 lat z doświadczeniem w branży IT, marketingu i zarządzaniu.
 • Były szef technologiczny w R66T, Szef zarządzający w ComF5 (formalnie DigitalFX – cyfrowa platforma marketingowo-reklamowa), CTO(Szef Technologiczny) i współzałożyciel HelloNetwork i Wice Prezydent technologiczny w SmartConnect.
 • Ukończył uniwersytet DeVry i rezyduje w  Las Vegas, USA.
 

​George Sarcevich - Dyrektor WebWallet

 • 10 lat doświadczenia i praktyki na Wall Street jako broker inwestycyjny dla Goldman Sachs, Bear Stearns i HSBC.
 • Twórca Eagle Ventures, pierwszej spółki technologicznej na Bałkanach, Współtwórca Bastion Capital, Belgradzkiej firmy doradczej oraz Szef Finansowy (CFO) i współtwórca IX2 Networks, wiodącego operatora kolokacji usług teleinformatycznych w Los Angeles.
 • Doradca do spraw finansów Ministra Serbii i Montenegro.
 • Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Belgradu w Serbii.
 

Terry O’Hearn - Prezes zarządzający DasFinancial

 • 30 lat doświdczeń jako przedsiębiorca i finansista korporacyjny branż technologicznych i handlowej.
 • Twórca i CEO Outdoor Access Group (handel), Właściciel i CEO iMOZI Canada Inc. (technologie), Twórca i Prezydent DOLFIN Developments West Ltd. & Safari Corporation (technologie), oraz Twórca i CEO w Taymad International Corp. (finanse i usługi dla korporacji).
 • Absolwent  uniwersytetu Sir Wilfrid Laurier  i  Uniwersytetu w Calgary mieszkający w Vancouver, Kanada.
 

Blair Baker - Wdrożeniowiec od DasCoin i Giełdy Publicznej

 • Współtwórca FXCM - jednego z największych brokerów giełdowych Forex.
 • Dyrektor Badań Rynkowych w  Global Capital Investment i współpracował z teamem marketingowym GCI.
 • Zarządzał portfelem inwestycyjnym o wolumienie $250,000,000 dla Prudential Securities.
 • Niezależny konsultant finansowy dla wielu rządów i ministrerstw finansów do spraw finansów i inwestyc
 
Ostrzeżenie o ryzyku związanym z uczestnictwem w obrocie kryptowalutami

Obrót towarami, niezależnie od tego czy mają one charakter dóbr rzeczywistych czy wirtualnych, podobnie jak obrót kryptowalutami (którymi są zarówno Bitcoin, jak i Litecoin) niesie ze sobą znaczne ryzyko.

Ceny dóbr, niezależnie od ich charakteru czy substancji, nie mają bowiem charakteru stałego i podlegają ciągłym zmianom. Wahania cen z kolej w sposób bezpośredni wpływają na wartości aktywów posiadanych przez jednostkę na przestrzeni czasu. Dowolne dobro – wirtualne lub nie – w danym okresie może zarówno zyskać na wartości, jak i stać się zupełnie bezwartościowe. Te same zasady znajdują zastosowanie w stosunku do wirtualnych walut – tzw. kryptowalut.

Obrót kryptowalutami niesie jednakże ze sobą jeszcze jedno ryzyko, które co do zasady nie występuje w przypadku handlu oficjalnych walut i czy towarów. W przeciwieństwie do większości walut, których wartość jest niejako moderowana przez rząd lub inne podmioty prawne, bądź też znajduje swoje oparcie w surowcach, wartość kryptowalut oparta jest na rozwoju technologii oraz zaufaniu do rynku i jego uczestników. Kryptowaluty nie posiadają scentralizowanego emitenta ani instytucji kontrolującej jej obrót. Wartość jednostek kryptowaluty określona jest wyłącznie poprzez wolnorynkowe mechanizmy popytu i podaży w serwisach wymiany, takich jak serwis. Kryptowaluta nie stanowi autonomicznego świadczenia ani sama w sobie nie zaspokaja żadnych potrzeb. Jedyną jej funkcją jest rola środka płatniczego lub medium wymiany wartości pieniężnej, które posiadacz może: wymienić na towar lub usługę w sklepie akceptującym płatności w kryptowalutach „przelać” elektronicznie innej osobie, przechować i wymienić w przyszłości na walutę osiągając zysk (lub stratę) wynikającą z różnic kursowych.

Ze względu na podstawy funkcjonowania systemu obrotu kryptowalut jest on podatny na  wahania poziomu zaufania uczestników obrotu, który wpływa bezpośrednio na poziom popytu lub podaży. Na poziom zaufania do kryptowalut mogą wpływać zarówno czynniki czysto ekonomiczne, jak i poza ekonomiczne, w tym technologiczne.

Mając na uwadze powyższe prosimy o przemyślnie decyzji czy istniejący stopień ryzyka związany z obrotem kryptowalutami jest dla Państwa akceptowalny.

Jednocześnie w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości niniejszym informujemy iż korzystanie przez nas serwis z systemu bankowego ograniczone jest tylko i wyłącznie na potrzeby dokonywania wpłat i wypłat środków pieniężnych niezbędnych dla zakupu lub sprzedaży kryptowalut za pośrednictwem naszego Serwisu. Same kryptowaluty nie są przedmiotem obrotu na rynku bankowym.

Uwaga

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), a także inwestycja w zakup i sprzedaż kryptowalut (np. BitCoin, DasCoin, Ethereum i innych), inwestycje w tak zwane kopanie bądź wydobywanie (mining) kryptowalut (np. BitCoin, DasCoin, Ethereum i innych) inwestycje w przetwarzanie odpadów (np. poprzez firmę RECYCLIX lub inne podobne firmy), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Możliwość utraty części bądź całości zainwestowanego kapitału jest rzeczą normalną przy prowadzeniu biznesu i inwestowaniu.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Ostrzeżenie o ryzyku związanym z uczestnictwem w programie

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i od nas tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziliśmy i z których usług korzystamy.